Taylor Custom GA-ce Koa

Taylor Custom GA-ce Koa

114740 Kč

Tradiční bestseller, Taylor Custom GA-ce Koa od předního výrobce Taylor - tento hit naleznete po slevě za 134990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208328
Do obchodu

Popis

Taylor

No a tohle chcete: Taylor Custom GA-ce Koa od oblíbeného výrobce Taylor - tento hit naleznete v bombastické akci za 134990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektroakustická kytara

 Taylor Custom GA-ce Koa je luxusní model elektroakustické kytary ze striktně limitované edice značky Taylor, která čítá pouze 24 kusů pro celý evropský trh.

Přední deska tohoto špičkového modelu je zhotovena z masivního smrku Sitka, zadní deska a luby z též masivního havajského koa s charakteristickým zabarvením a kresbou dřeva. Přední deska prošla před samotnou kompletací procesem torefakce, tj. tepelnou úpravou, díky které kytara disponuje vlastnostmi léty vyzrálých dřev. Zvukové kvality kytary pozvedává na vyšší úroveň patentované žebrování V-Class, které zvyšuje hlasitost nástroje, prodlužuje sustain a zlepšuje intonaci.

K mahagonovému krku, připojenému k tělu na čtrnáctém pražci, je přilepen hmatník ze západoafrického ebenu zkrášlený zdobnými perleťovými intarziemi (Mother-of-Pearl 800 Series). Dohmat na vyšších polohách hmatníku usnadňuje zaoblený spodní výřez těla (Venetian).

Struny jsou uchyceny v kvalitních mechanikách značky Gotoh a ebenové kobylce. Exkluzivní vzhled nástroje podtrhuje lemovka a zpevňující dýha na zadní straně hlavice z exotického dřeva cocobolo a hardware ve zlatém provedení (Antique Gold).

Kytara je osazena kvalitní firemní elektronikou. Taylor Expression System 2 používá tři speciálně designované nezávislé piezoelektrické snímače umístěné za kobylkou. Na rozdíl od konvenčních snímačů nesnímají pohyb desky nahoru a dolu, ale přirozené vibrace kobylkového sedla vpřed a vzad. Díky tomu je zvuk mnohem přirozenější, barevnější a příjemnější a lépe reaguje na dynamiku Vaší hry. Zároveň díky novému preampu je signal o 25 % silnější. Samozřejmostí je eliminace zpětné vazby a možnost nastavit hlasitost, basy a výšky.

Nástroj je dodáván v luxusním kufru Taylor.

Všechny produkty od výrobce
Taylor Custom GA-ce Koa

Taylor Custom GA-ce Koa

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce