Taylor PS14ce V-Class Bracing

Taylor PS14ce V-Class Bracing

206990 Kč

Nejprodávanější Taylor PS14ce V-Class Bracing od producenta Taylor - tento produkt koupíte v akci za 229990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207688
Do obchodu

Popis

Taylor

Tohle si zamilujete: Taylor PS14ce V-Class Bracing od Taylor - tento produkt nabízíme levně za 229990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektroakustická kytara

 PS14ce V-Class Bracing 2019 je elektroakustická kytara typu Grand Auditorium značky Taylor, která spadá mezi řadu modelů vybavených patentovaným designem žebrování V-Class.

Přední deska kytary je vyrobena z masivního severoamerického smrku Adirondack, zadní deska a luby jsou zhotoveny z masivního blackwoodu. Zkosená ramenní opěrka a tvarovaný spodní výřez těla poskytují hráčům větší herní komfort.

Patentované žebrování V-Class zlepšuje vlastnosti kytary ve třech hlediscích – zvyšuje hlasitost nástroje, prodlužuje sustain a zlepšuje intonaci. Ebenový hmatník nástroje po celé jeho ploše zdobí výrazný perleťový motiv Nouveau. Mezi další stylové prvky nástroje patří černý grafitový nultý pražec, zdobná rozeta z perleti paua, lemovka z afrického ebenu a zlaté mechaniky Gotoh.

Kytara je osazena kvalitní firemní elektronikou. Taylor Expression System 2 používá tři speciálně designované nezávislé piezoelektrické snímače umístěné za kobylkou. Na rozdíl od konvenčních snímačů nesnímají pohyb desky nahoru a dolu, ale přirozené vibrace kobylkového sedla vpřed a vzad. Díky tomu je zvuk mnohem přirozenější, barevnější a příjemnější a lépe reaguje na dynamiku Vaší hry. Zároveň díky novému preampu je signal o 25 % silnější. Samozřejmostí je eliminace zpětné vazby a možnost nastavit hlasitost, basy a výšky.

Nástroj je dodáván v luxusní kufru.

Všechny produkty od výrobce
Taylor PS14ce V-Class Bracing

Taylor PS14ce V-Class Bracing

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce