tc electronic M100

tc electronic M100

2490 Kč

V akci je tc electronic M100 se známou značkou tc electronic - toto zboží si můžete opatřit výhodně za 2490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219005
Do obchodu

Popis

tc electronic

Perfektní tc electronic M100 od top výrobce tc electronic - toto zboží si můžete opatřit za výhodnou cenu 2490. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Efektový procesor

 M100 od TC Helicon je univerzální efektový procesor, který posune váš zvuk na zcela novou úroveň. Navíc je velice jednoduchý na používání, lehce přenosný a cenově dostupný.

Ve svém kompaktním balení ukrývá 16 oceňovaných efektových presetů, jako například reverb ve studiové kvalitě, delay, chorus, flanger, phaser, rotary speaker, pitch shifter a další efekty a multiefekty. Navíc máte k dispozici ovládání Parameter a Tap/Select, což vám poskytuje kontrolu nad širokou škálou vlastností každého efektu.

Procesor dokáže pracovat ve stereo i mono módu. Využít můžete dvou 6,3 mm jack vstupů, které pracují jak s balancovanými, tak nebalancovanými kabely. Na výstupu zase najdete dva balancované 6,3 mm TRS jack konektory. Vstupní signál disponuje také led ukazatelem a nastavitelnou úrovní.

K dispozici máte také vstup pro footswitch (není součástí balení), díky kterému můžete procesor ovládat pohodlně i během živých vystoupení.

Všechny produkty od výrobce
tc electronic M100

tc electronic M100

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce