tc-helicon Perform-V

tc-helicon Perform-V

3990 Kč

Prestižní tc-helicon Perform-V od společnosti tc-helicon - tento artikl je tady pro vás ve výhodné akci za 3990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN194960
Do obchodu

Popis

tc-helicon

Diskontní tc-helicon Perform-V od producenta tc-helicon - tento hit pořídíte v úžasné akci za 3990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Udělejte si radost..

Vokální efektový procesor

 TC Helicon Perform-V je vokální procesor, který lze díky kompaktním rozměrům umístit přímo na mikrofonní stojan. Ocení ho každý zpěvák, který chce své vystoupení posunout o krok dále a fanouškům nabídnout profesionální zážitek.

K dispozici je několik zabudovaných efektů – 4x reverb, 4x double, 4x echo – opravodová zábava však začíná až s mobilní aplikací, díky níž můžete do procesoru nahrát stovkydalších presetů jako třeba harmonie, HardTune, megafon a presety prověřené dalšími umělci.

Funkce Adaptive Toneihned vylepší váš projev díky rychlé optimalizaci ekvalizace, použití kompresoru, odstranění sykavek a efektu Gate, který vás zbaví šumu, pokud zrovna nezpíváte. Výrobci nezapomněli ani na výkonný algoritmus potlačující zpětnou vazb.

Blížíte-li se k refrénu nebo vrcholu písně, určitě oceníte funkci Hit, která váš nastavený zvuk obohatí o další efektovou vrstvu a dá tak hlasu v důležitých momentech ještě více vyniknout.

Samozřejmostí je možnost uložení kombinace oblíbených efektů do jednoho ze tří paměťových slotů, funcke chromatického dolaďování, snadné ovládání s velkými tlačítky a centrálním knobem pro živá vystoupení nebo možnost dálkového ovládání pomocí nožního přepínače (Switch-3, Switch-6) i mikrofonu (TC HELICON MP-75, MP-76, Sennheiser e835 FX).

Všechny produkty od výrobce
tc-helicon Perform-V

tc-helicon Perform-V

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce