tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2

tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2

7990 Kč

Jakostní tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2 od oblíbeného výrobce tc-helicon - tento artikl doporučujeme po zlevnění za 7990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219013
Do obchodu

Popis

tc-helicon

Neodoláte: tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2 originální od labelu tc-helicon - tento artikl je tady pro vás v perfektní akci za 7990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Vokální efektový procesor

 TC HELICON VOICELIVE TOUCH 2
VoiceLive Touch 2 je unikátní vokální efektový procesor, který nabízí zpěvákům absolutní kontrolu nad jejich zvukem za jakékoli situace – ať už chtějí využít některé ze zabudovaných efektů, upravit svůj hlas nebo použít looper. To vše navíc s intuitivním a přehledným ovládáním.

Touch 2 se automaticky stará o Váš tón a pracuje s adaptivním ekvalizérem, kompresorem, de-esserem a noise-gate. Díky tomu se můžete soustředit jen na Váš pěvecký výkon a nezatěžovat se technikou. K tomu přidává řadu efektů – ať už jde o modulace, zkreslení, delaye či reverby, pitch correction, hardtune a další. Nechybí ani zabudovaný harmonizér, který z jednoho zpěváka udělá celý sbor, a 6stopý stereo looper s inteligentním asistentem, díky kterému zní všechny smyčky přesně tak, jak je třeba.

Efekt je designován tak, abyste ho mohli mít vždy po ruce a v reálném čase mohli ovládat parametry všech potřebných nastavení či modelovat Váš zvuk. Tomu pomáhá jasný a přehledný display a logicky uspořádané ovládací prvky. Samozřejmostí je využití presetů, které ihned nastaví požadované funkce.

Zajímavostí je zabudování mikrofonů, které fungují jako uši a kontrolují, jestli vše zní tak, jak má. Ty lze samozřejmě nahradit dodatečnými mikrofony, které umístíte, kamkoli je třeba. Při použití mikrofonů TC Helicon MP75 nebo Sennheiser e835fx je možné Touch 2 ovládat i nadálku. Možné je i dokoupit nožní ovladač.

Všechny produkty od výrobce
tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2

tc-helicon VOICELIVE TOUCH 2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce