Teenage Engineering Rumble

Teenage Engineering Rumble

2090 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Teenage Engineering Rumble od producenta Teenage Engineering - toto zboží si můžete nechat dodat extra výhodně za 1990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: HN208443
Do obchodu

Popis

Teenage Engineering

Jasný hit, Teenage Engineering Rumble od oblíbeného výrobce Teenage Engineering - tento hit můžete získat po slevě za 1990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Rozšiřující karta

 Rumble Module dodá vašemu OP-Z mohutnější basy, tento vestavěný haptický subwoofer vám umožní cítit hudbu jako byste stáli před výkonnou PA hradbou na festivalu. Vaše tracky tím získají větší "koule" a beaty obsáhnou širokou škálu nízkých frekvencí. Jistě vám nemusíme připomínat, že Teenage Engineering OP-Z je velký jako ovladač na televizi a má neuvěřitelnou výdrž na baterie. Schválně si zkuste představit ty možnosti.

Modul jednoduše nainstalujete „pod kapotu“ OP-Z a následně můžete předpřipravené sloty na konektory využít jako 3 CV výstupy, Gate výstup, synchronizační výstup (volba mezi Midi, triggerem a synchronizací s Pocket Operator) a synchronizační vstup (Midi nebo trigger).

Adaptér pro připojení Midi zařízení pomocí standardního Din konektoru je součástí balení.

Všechny produkty od výrobce
Teenage Engineering Rumble

Teenage Engineering Rumble

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce