Telefunken M80 Dynamic Cherry

Telefunken M80 Dynamic Cherry

8750 Kč

Exkluzivní Telefunken M80 Dynamic Cherry s pečetí kvality Telefunken - tento hit seženete v jedinečné akci za 8750 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN219592
Do obchodu

Popis

Telefunken

Top produkt, Telefunken M80 Dynamic Cherry od značky Telefunken - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za 8750. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Udělejte si radost..

Dynamický mikrofon

 Během posledních deseti let se tento mikrofon stal jedním ze základních kamenů studií a koncertů mnoha muzikantů. Jedná se o dynamický mikrofon, který se však svou širokou frekvenční odezvou blíží zvukovým vlastnostem, vyhrazeným pro kondenzátorové mikrofony. Dokáže pojmou široké spektrum prakticky jakéhokoliv zvuku, ať už se jedná o zpěv nebo bicí.

Jeho velmi odolná a elegantně designovaná konstrukce, ručně sestavěná v USA, zaručí výdrž na cestách a inteligentně řešená vnitřní stavba zase minimum nežádoucího hluku při jeho používání.

Speciálně vinutý transformátor s odpovídajícím odporem zaručí, že mikrofon zachytí široké zvukové spektrum a každý detail zvuku, přičemž si stále zachová dokonalou jasnost a vzdušnost bez zpětné vazby a hluku. V tomto odolném balení dynamického mikrofonu se tak schovává zvuková kvalita, jakou byste doteď mohli hledat pouze u kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

Mikrofon je dodáván s kvalitní koženou taškou na zip a mikrofonním držákem M780.

Všechny produkty od výrobce
Telefunken M80 Dynamic Cherry

Telefunken M80 Dynamic Cherry

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce