Telefunken M80 Dynamic Chrome

Telefunken M80 Dynamic Chrome

11090 Kč

Velmi žádaný produkt, Telefunken M80 Dynamic Chrome co nám dodává Telefunken - tento artikl nakupujte výhodně za 11090 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN219589
Do obchodu

Popis

Telefunken

Hit z katalogu: Telefunken M80 Dynamic Chrome originální od labelu Telefunken - tento artikl nakupujte za úžasnou cenu 11090. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Dynamický mikrofon

 Během posledních deseti let se tento mikrofon stal jedním ze základních kamenů studií a koncertů mnoha profesionálních muzikantů. Jedná se o dynamický mikrofon, který se však svou širokou frekvenční odezvou blíží zvukovým vlastnostem, vyhrazeným pro kondenzátorové mikrofony. Dokáže pojmou široké spektrum prakticky jakéhokoliv zvuku, ať už se jedná o zpěv nebo bicí.

Jeho velmi odolná a elegantně designovaná konstrukce, ručně sestavěná v USA, zaručí výdrž na cestách a inteligentně řešená vnitřní stavba zase minimum nežádoucího hluku při jeho používání.

Speciálně vinutý transformátor s odpovídajícím odporem zaručí, že mikrofon zachytí široké zvukové spektrum a každý detail, přičemž si stále zachová dokonalou jasnost a vzdušnost bez zpětné vazby a hluku. V tomto odolném balení dynamického mikrofonu se tak schovává zvuková kvalita, jakou byste doteď mohli hledat pouze u kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

Mikrofon je dodáván s kvalitní koženou taškou na zip a mikrofonním držákem M780.

Všechny produkty od výrobce
Telefunken M80 Dynamic Chrome

Telefunken M80 Dynamic Chrome

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce