Telefunken M80 Dynamic Gold

Telefunken M80 Dynamic Gold

11090 Kč

Diskontní Telefunken M80 Dynamic Gold od oblíbené značky Telefunken - toto zboží si můžete objednat v jedinečné akci za 11090 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: HN219593
Do obchodu

Popis

Telefunken

Unikátní Telefunken M80 Dynamic Gold s proslulou značkou Telefunken - tento artikl nepropásněte výhodně za 11090. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Dynamický mikrofon

 Během posledních deseti let se tento mikrofon stal jedním ze základních kamenů studií a koncertů mnoha muzikantů. Jedná se o dynamický mikrofon, který se však svou širokou frekvenční odezvou blíží zvukovým vlastnostem, vyhrazeným pro kondenzátorové mikrofony. Dokáže pojmou široké spektrum prakticky jakéhokoliv zvuku, ať už se jedná o zpěv nebo bicí.

Jeho velmi odolná a elegantně designovaná konstrukce, ručně sestavěná v USA, zaručí výdrž na cestách a inteligentně řešená vnitřní stavba zase minimum nežádoucího hluku při jeho používání.

Speciálně vinutý transformátor s odpovídajícím odporem zaručí, že mikrofon zachytí široké zvukové spektrum a každý detail zvuku, přičemž si stále zachová dokonalou jasnost a vzdušnost bez zpětné vazby a hluku. V tomto odolném balení dynamického mikrofonu se tak schovává zvuková kvalita, jakou byste doteď mohli hledat pouze u kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

Mikrofon je dodáván s kvalitní koženou taškou na zip a mikrofonním držákem M780.

Všechny produkty od výrobce
Telefunken M80 Dynamic Gold

Telefunken M80 Dynamic Gold

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce