Telefunken M80 Dynamic Oak

Telefunken M80 Dynamic Oak

8750 Kč

Velmi oblíbený produkt Telefunken M80 Dynamic Oak co nám dodává Telefunken - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 8750 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN219591
Do obchodu

Popis

Telefunken

Nejprodávanější Telefunken M80 Dynamic Oak od značky Telefunken - toto zboží si můžete nechat dodat extra výhodně za 8750. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Dynamický mikrofon

 Během posledních deseti let se tento mikrofon stal jedním ze základních kamenů studií a koncertů mnoha muzikantů. Jedná se o dynamický mikrofon, který se však svou širokou frekvenční odezvou blíží zvukovým vlastnostem, vyhrazeným pro kondenzátorové mikrofony. Dokáže pojmou široké spektrum prakticky jakéhokoliv zvuku, ať už se jedná o zpěv nebo bicí.

Jeho velmi odolná a elegantně designovaná konstrukce, ručně sestavěná v USA, zaručí výdrž na cestách a inteligentně řešená vnitřní stavba zase minimum nežádoucího hluku při jeho používání.

Speciálně vinutý transformátor s odpovídajícím odporem zaručí, že mikrofon zachytí široké zvukové spektrum a každý detail zvuku, přičemž si stále zachová dokonalou jasnost a vzdušnost bez zpětné vazby a hluku. V tomto odolném balení dynamického mikrofonu se tak schovává zvuková kvalita, jakou byste doteď mohli hledat pouze u kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

Mikrofon je dodáván s kvalitní koženou taškou na zip a mikrofonním držákem M780.

Všechny produkty od výrobce
Telefunken M80 Dynamic Oak

Telefunken M80 Dynamic Oak

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce