Telefunken M80 Dynamic Standard Black

Telefunken M80 Dynamic Standard Black

7580 Kč

Příjemné pocity navazující Telefunken M80 Dynamic Standard Black s osvědčenou značkou Telefunken - tento artikl pořizujte s extra slevou za 7580 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN219588
Do obchodu

Popis

Telefunken

Tradiční bestseller, Telefunken M80 Dynamic Standard Black od oblíbeného výrobce Telefunken - tento produkt máte po jednoduché objednávce za téměř velkoobchodní cenu 7580. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí..

Dynamický mikrofon

 Během posledních deseti let se tento mikrofon stal jedním ze základních kamenů studií a koncertů mnoha muzikantů. Jedná se o dynamický mikrofon, který se však svou širokou frekvenční odezvou blíží zvukovým vlastnostem, vyhrazeným pro kondenzátorové mikrofony. Dokáže pojmou široké spektrum prakticky jakéhokoliv zvuku, ať už se jedná o zpěv nebo bicí.

Jeho velmi odolná a elegantně designovaná konstrukce, ručně sestavěná v USA, zaručí výdrž na cestách a inteligentně řešená vnitřní stavba zase minimum nežádoucího hluku při jeho používání.

Speciálně vinutý transformátor s odpovídajícím odporem zaručí, že mikrofon zachytí široké zvukové spektrum a každý detail zvuku, přičemž si stále zachová dokonalou jasnost a vzdušnost bez zpětné vazby a hluku. V tomto odolném balení dynamického mikrofonu se tak schovává zvuková kvalita, jakou byste doteď mohli hledat pouze u kvalitních kondenzátorových mikrofonů.

Mikrofon je dodáván s kvalitní koženou taškou na zip a mikrofonním držákem M780.

Všechny produkty od výrobce
Telefunken M80 Dynamic Standard Black

Telefunken M80 Dynamic Standard Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce