Trevor James TJ10x 3041CDEW

Trevor James TJ10x 3041CDEW

13990 Kč

Diskontní Trevor James TJ10x 3041CDEW s pečetí kvality Trevor James - tento artikl se na vás těší v akci za 13990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207180
Do obchodu

Popis

Trevor James

Exkluzivní Trevor James TJ10x 3041CDEW co odebíráme od výrobce Trevor James - tento artikl je v tuhle chvíli po zlevnění za 13990. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Příčná flétna

 TJ 10x značky Trevor James patří mezi velmi ceněné a doporučované modely C příčných fléten primárně určených začínajícím flétnistům, kteří hledají kvalitní, cenově dostupný, nástroj, co je bude inspirovat k hraní.

Tělo i hlavici modelu TJ10x 3041CDEW kryje povrchová úprava v podobě dvou vrstev stříbrolaku a jedné mědi. Tvar hlavice a náustku poskytuje hráčům snadnou odezvu, takže i začátečníci budou schopni na flétnu vytvářet plné bohaté tóny. Flétna dále nabízí zahnutou i rovnou hlavici pro herní pohodlí hráčů všech věkových skupin, uzavřené klapky, C nožku, E mechaniku, vysunutý G systém, tichý chod mechanik a kvalitní italské podlepky zaručující vzduchotěsnost, klíčový faktor při hře na flétnu. Vysunutý (Offset) G systém je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě a je tak zvláště doporučován začínajícím studentům.

Flétna je dodávána v dřevěném pouzdru spolu s příslušenstvím (hadřík z mikrovláken, vytěrák, dřevěná tyčka).

Všechny produkty od výrobce
Trevor James TJ10x 3041CDEW

Trevor James TJ10x 3041CDEW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce