Trevor James TJ5x 3005EW

Trevor James TJ5x 3005EW

6990 Kč

Exkluzivní Trevor James TJ5x 3005EW s osvědčenou značkou Trevor James - toto zboží si můžete objednat s výjimečnou slevou za 6990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206183
Do obchodu

Popis

Trevor James

No a tohle chcete: Trevor James TJ5x 3005EW oblíbené značky Trevor James - tento produkt nabízíme za perfektní cenu 6990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Příčná flétna

 TJ 5x značky Trevor James je cenově dostupný model C příčné flétny určený začínajícím flétnistům, kteří pracují s omezeným rozpočtem, ale zároveň hledají kvalitní nástroj, co je bude inspirovat k hraní.

Tělo i hlavice flétny jsou postříbřené. Tvar hlavice a náustku poskytuje hráčům snadný ozev, takže i začátečníci budou schopni na flétnu vytvářet plné bohaté tóny. Flétna dále nabízí uzavřené klapky, C nožku, E mechaniku, vysunutý G systém a kvalitní podlepky zaručující vzduchotěsnost, klíčový faktor při hře na flétnu. Vysunutý (Offset) G systém je považován za jednodušší než tradiční uspořádání klapek v rovné řadě a je tak zvláště doporučován začínajícím studentům.

Flétna je dodávána v dřevěném pouzdře spolu s černým obalem na pouzdro a příslušenstvím

Všechny produkty od výrobce
Trevor James TJ5x 3005EW

Trevor James TJ5x 3005EW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce