Triton Audio FetHead Phantom

Triton Audio FetHead Phantom

2090 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Triton Audio FetHead Phantom od oblíbeného výrobce Triton Audio - tento artikl objednávejte výhodně za 2060 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208342
Do obchodu

Popis

Triton Audio

V akci je pouze tady Triton Audio FetHead Phantom oblíbené značky Triton Audio - tento artikl nepropásněte s unikátní slevou za 2060. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Phantom Blocker

 Vysoce kvalitní, nízkošumový mikrofonní J-Fet předzesilovač třídy A. Tento typ je určen pro kondenzátorové a elektretové mikrofony, kterým dokáže poskytnout mnohem lepší odezvu v širším frekvenčním pásmu a výrazně snížit úroveň hluku.

Dokáže poskytnout zeílení až 18 dB, čímž umožňuje používání mnohem delších mikrofonních kabelů bez toho, aby byl negativně ovlivněn zvuk. Je vhodný zejména pro kondenzátorové mikrofony s nízkou úrovní výstupního signálu.

Elektronika je zasazena v robustním šasi, které odolá i náročným podmínkám ve studiu nebo na cestách.

Tento model je poháněn 48v fantomovým napájením, které propouští dále do mikrofonu. Je tak přes něj možné mikrofon napájet. Není vhodný pro páskové mikrofony ani model Rode NTG 2.

Všechny produkty od výrobce
Triton Audio FetHead Phantom

Triton Audio FetHead Phantom

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce