Triton Audio FetHead

Triton Audio FetHead

1890 Kč

Váš oblíbený produkt, Triton Audio FetHead kvalitní značky Triton Audio - toto zboží si můžete nechat dodat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1790 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208261
Do obchodu

Popis

Triton Audio

Spokojenost přinášející Triton Audio FetHead s proslulou značkou Triton Audio - tento produkt doručujeme za téměř velkoobchodní cenu 1790. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí..

Mikrofonní předzesilovač

 Vysoce kvalitní, nízkošumový mikrofonní J-Fet předzesilovač třídy A. Tento typ je určen pro páskové a dynamické mikrofony, kterým dokáže poskytnout mnohem lepší odezvu v širším frekvenčním pásmu. U páskových mikrofonů také vyrovnává rozdíl v odporu, čímž jim umožní pracovat pod menší zátěží. Díky tomu jsou mikrofony schopné zachytit širší zvukový rozsah s nižším šumem a lepší odezvou, takže je možné je použít i na nahrávání jemnějších pasáží.

Dokáže poskytnout zeílení až 27 dB, čímž umožňuje používání mnohem delších mikrofonních kabelů bez toho, aby byl negativně ovlivněn zvuk.

Elektronika je zasazena v robustním šasi, které odolá i náročným podmínkám ve studiu nebo na cestách.

Všechny produkty od výrobce
Triton Audio FetHead

Triton Audio FetHead

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce