Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube

Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube

470 Kč

Nabídka pro vás: Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube s proslulou značkou Trophy Musical Instruments - toto zboží si můžete nechat dodat s neuvěřitelnou slevou za 470 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
SKU: HN206478
Do obchodu

Popis

Trophy Musical Instruments

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube kvalitní značky Trophy Musical Instruments - tento artikl pořizujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 470. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Thunder Drum

 Kouzelná trubice vyprodukuje nespočet divno zvuků, které navodí např. hororovou atmosféru, nebo vás zanesou na jinou planetu, kde žijou mimozemské bytosti. Zvuky tvoříte prostřednictvím otevírání a zakrývání trubice, nebo klepáním na ocelovou pružinu připojenou k trubici. Nástroj je ryze akustický, ke svému provozu nevyžaduje žádné baterie ani přivod elektrického proudu.

Všechny produkty od výrobce
Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube

Trophy Musical Instruments Lightning Thunder Tube

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce