Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube

Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube

470 Kč

Váš oblíbený produkt, Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube pocházející od značky Trophy Musical Instruments - tento hit můžete získat za hustou cenu 470 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
SKU: HN206479
Do obchodu

Popis

Trophy Musical Instruments

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube co bereme od značky Trophy Musical Instruments - tento produkt máte na dosah ruky s neuvěřitelnou slevou za 470. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Thunder Drum

 Kouzelná trubice vyprodukuje nespočet divno zvuků, které navodí např. hororovou atmosféru, nebo vás zanesou na jinou planetu, kde žijou mimozemské bytosti. Zvuky tvoříte prostřednictvím otevírání a zakrývání trubice, neo klepání na ocelovou pružinu připojenou k trubici. Nástroj je ryze akustický, ke svému provozu nevyžaduje žádné baterie ani přivod elektrického proudu.

Všechny produkty od výrobce
Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube

Trophy Musical Instruments Rocket Ship Thunder Tube

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce