Turbosound IP3000

Turbosound IP3000

35990 Kč

Špičkové zboží, Turbosound IP3000 co nám vyrábí Turbosound - toto zboží si můžete nechat dodat v časové omezené slevě za 35990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219020
Do obchodu

Popis

Turbosound

No a tohle chcete: Turbosound IP3000 od top značky Turbosound - tento produkt doručujeme s extra slevou za 35990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Ozvučovací systém

 Aktivní sloupový PA systém s výkonem 2000W, který v sobě kombinuje vysoký výkon a kvalitní zvuk v lehce přenosném balení. Využívá revoluční technologie Klark Teknik's SST (Spatial Sound Technology), díky které je schopen vytvořit 3D akustické prostředí. Společně s velice širokým rozptylem zvuku tak poskytuje konzistentní zvuk nejen divákům, ale i účinkujícím.

Obrovský výkon 2000W vám společně s vysoce efektivním zesilovačem třídy D zajistí čistý a úderný zvuk. Ten je možné upravovat třípásmovým digitálním ekvalizérem s ukládáním nastavení nebo vestavěným reverbem v studiové kvalitně. Integrovaný je také tříkanálový digitální mix, který zvládne nejen selektivní ekvalizaci, ale je schopen automaticky monitorovat vstupní a výstupní signál, na které aplikuje speciální filtry. Pomůže vám tak dosáhnout ještě kvalitnějšího zvuku. Pomocí technologie Bluetooth můžete nejen přehrávat hudbu z vašich mobilních zařízení, ale také jednoduše na dálku ovládat nastavení systému. Vestavěný systém je díky LCD displeji velice intuitivní a jednoduchý na ovládání.

O zvuk se starají speciální firemní reproduktory – konkrétně se jedná o dvojici 12“ subwooferů, šestnáct 3,5“ neodymových driverů a dva extra výkonné tweetery.

Systém je velice jednoduchý na sestavení – díky hliníkovému systému uchycení věže se obejdete bez zbytečných kabelů a stojanů. Reproduktory jsou zasazeny ve velice odolném balení s matně černou povrchovou úpravou. Zepředu je chrání ocelová mřížka.

Všechny produkty od výrobce
Turbosound IP3000

Turbosound IP3000

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce