Two Notes Captor X 16 Ohm

Two Notes Captor X 16 Ohm

14490 Kč

Velmi žádaný produkt, Two Notes Captor X 16 Ohm od originálního výrobce Two Notes - tento produkt máte na dosah ruky při právě probíhající akci za 14490 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: HN221106
Do obchodu

Popis

Two Notes

Tohle si zamilujete: Two Notes Captor X 16 Ohm od populárního výrobce Two Notes - tento artikl nepropásněte za téměř velkoobchodní cenu 14490. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Reaktivní Load Box

 Torpedo Captor X je reaktivní loadbox a atenuátor pro lampové aparáty, virtuální kabinet, IR loader a stereo expandér v kompaktním formátu většího DI boxu, jehož služby oceníte ve studiu, při živém vystupování i v prostředí domova. Je schopen pracovat se zesilovači do výkonu 100 wattů (Input 100W RMS MAX). Při standardním zapojení, kdy mezi zesilovač a reprobox umístíte Torpedo Captor X, nabízí volitelnou atenuaci signálu (-20 dB Club, -38 dB Home) a přepínatelnou sílu vstupního signálu (High/Low). Jednoduše tak nažhavíte váš aparát do požadovaného bodu i v prostředí domova, aniž byste přiváděli k zoufalství sousedy, případně pošlete signál do sluchátek a upravíte výstupní hlasitost.

S Torpedo Captor X ovšem můžete reproboxy v klidu nechat ve zkušebně. Díky aplikaci Torpedo Remote budete mít z vašeho počítače, notebooku či telefonu (iOS, Android) přístup k 32 virtuálním reproboxům studiové kvality, osmi mikrofonům ke každému reproboxu (kabinety jsou virtuálně snímány dvěma mikrofony), osmi simulacím akustických prostor, vestavěným efektům (twin tracker, stereo reverb, aural enhancer, voicing, noise gate), 128 presetům a 512 pamětím pro vaše vlastní IR. Zařízení připojíte přes USB (USB kabel je přibalený), nebo bezdrátově přes Bluetooth. Vámi vytvořené presety poté můžete natáhnout přímo do Torpedo Captor X jako jeden ze šesti presetů přístupných přímo z ovládacího panelu zařízení. Díky kompatibilitě s MIDI je možné měnit zvolené parametry v reálném čase i např. pomocí expression pedálu (součástí balení je adaptér 3,5 mm jack to MIDI).

Dva XLR výstupy nabízí tři možnosti routingu signálu (Stereo, Dual Mono, Dry/Wet). S Torpedo Captor X tak budete mít po ruce vždy dobré řešení – můžete kombinovat zvuky vestavěných simulací se zvukem reálného reproboxu, poslat zvuky s odlišným signálem do mixu a do pódiových monitorů nebo v dry/wet nastavení pracovat s čistým zvukem wet signálu (bypass zabudovaných simulací) v pluginu Wall of Sound s množstvím speaker simulací, typů mikrofonů a koncových zesilovačů (s Captor X získáváte přístup k Wall of Sound).

Torpedo Captor X pracuje s kabinety se zátěží 16 ohmů. K napájení zařízení slouží přibalený 12V DC adaptér.

Technické údaje:

• Rozměry: 128 x 175 x 64 mm

• Hmotnost: 1,3 kg

Všechny produkty od výrobce
Two Notes Captor X 16 Ohm

Two Notes Captor X 16 Ohm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce