Two Notes Le Bass

Two Notes Le Bass

7790 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Two Notes Le Bass od značky Two Notes - tento artikl čeká na vás v perfektní akci za 7790 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN207757
Do obchodu

Popis

Two Notes

V akci je právě teď Two Notes Le Bass od populárního výrobce Two Notes - tento artikl objednávejte v úžasné akci za 7790. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?.

Baskytarový předzesilovač

 Řada Le Preamp kanadské značky Two Notes představuje čtyři lampové předzesilovače (Le Clean, Le Crunch, Le Lead, Le Bass) v kompaktních formátech pedálových efektů. Spolu s neméně kompaktním simulátorem kytarových reproboxů Torpedo C.A.B. M nabízí jednoduché řešení, jak si postavit kompletní kytarový rig ve vašem pedalboardu, tj. bez nutnosti tahat těžké reproboxy, zesilovače či komba.

Le Bass je dvoukanálový baskytarový předzesilovač. Preamp pracuje při interním napětí 200V a pohání jej elektronka Ruby 12AX7AC5 HG. Kanál A nabízí ultra čistý tón, B s sebou přináší úderný overdrive, základ baskytarového rockového zvuku. Kanály jsou na sobě zcela nezávislé - vlastní ovladače EQ (dvou a třípásmový ekvalizér), hlasitosti a gainu. Fusion mod, který aktivujete sešlápnutím obou spínačů, nabízí simultánní režim obou kanálů, a to jak v paralelním (Cold Fusion), tak i sériovém/kaskádovém (Hot Fusion) zapojení, kdy se v rámci tónového spektra posunete k distortionu a zvukům s charakterem syntezátorů.

Preamp nabízí širokou škálu možností zapojení přes konektory Mono (In/Out), Send/Return, Thru, DI XLR, Phones (Jack 3,5 mm TRS), MIDI In/Out. Z pedálu tak můžete vyvést signál do klasické sestavy (koncový zesilovač + box), do zmíněného Torpedo C.A.B. M, mixpultu a PA soustavy, do DAW (součástí koupě je přístup k 16 virtuálním kabinetům z pluginu Wall OF Sound), integrovat externí MIDI zařízení/kontrolery a ovládat 5 základních funkcí (kanál A, kanál B, Cold Fusion, Hot Fusion, Bypass) nebo propojit přes MIDI In/Out více pedálů Le Preamp mezi sebou. Samozřejmostí je zapojení vašich oblíbených krabiček do efektové smyčky nebo možnost tiché hry pro noční sessions díky výstupu do sluchátek.

Předzesilovač dále nabízí volitelnou vestavěnou simulaci reproduktorů, modelovanou podle výše zmíněného simulátoru Torpedo, která ovlivňuje DI a sluchátkový výstup a volitelné uzemnění (Ground Lift switch). K napájení slouží 12V DC adaptér center negative.

Technické údaje:
Rozměry: 124 x 189 x 50 mm
Hmotnost: 0,75 kg

Všechny produkty od výrobce
Two Notes Le Bass

Two Notes Le Bass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce