Two Notes Le Clean

Two Notes Le Clean

7690 Kč

Trendy Two Notes Le Clean co odebíráme od výrobce Two Notes - tento artikl se na vás těší extra výhodně za 7690 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN207754
Do obchodu

Popis

Two Notes

Vaše možnosti obohacující Two Notes Le Clean od značky Two Notes - tento artikl objednávejte výhodně za 7690. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Kytarový předzesilovač

 Řada Le Preamp kanadské značky Two Notes představuje čtyři lampové předzesilovače (Le Clean, Le Crunch, Le Lead, Le Bass) v kompaktních formátech pedálových efektů. Spolu s neméně kompaktním simulátorem kytarových reproboxů Torpedo C.A.B. M nabízí jednoduché řešení, jak si postavit kompletní kytarový rig ve vašem pedalboardu, tj. bez nutnosti tahat těžké reproboxy, zesilovače či komba.

Dvoukanálový kytarový předzesilovač Le Clean si bere inspiraci ve zvuku klasických jihokalifornských aparátů s faceliftem v odstínech hnědé, černé a stříbrné (brownface, silverface atd.). Preamp pracuje při interním napětí 200V a pohání jej elektronka Ruby 12AX7AC5 HG. Kanál A nabízí parádně čistý zvuk, B s sebou přináší vřelý overdrive potemnělých pouštních dálnic. Kanály jsou na sobě zcela nezávislé - vlastní ovladače EQ (dvou a třípásmový ekvalizér) a gainu. Ve Fusion modu, který aktivujete sešlápnutím obou spínačů, pracují oba kanály simultánně, a to jak v paralelním (Cold Fusion), tak i sériovém/kaskádovém (Hot Fusion) zapojení.

Preamp nabízí širokou škálu možností zapojení přes konektory Mono (In/Out), Send/Return, Thru, DI XLR, Phones (Jack 3,5 mm TRS), MIDI In/Out. Z pedálu tak můžete vyvést signál do klasické sestavy (koncový zesilovač + box), do zmíněného Torpedo C.A.B. M, mixpultu a PA soustavy, do DAW (součástí koupě je přístup k 16 virtuálním kabinetům z pluginu Wall OF Sound), integrovat externí MIDI zařízení/kontrolery a ovládat 5 základních funkcí (kanál A, kanál B, Cold Fusion, Hot Fusion, Bypass) nebo propojit přes MIDI In/Out více pedálů Le Preamp mezi sebou. Samozřejmostí je zapojení vašich oblíbených krabiček do efektové smyčky nebo možnost tiché hry pro noční sessions díky výstupu do sluchátek.

Předzesilovač dále nabízí volitelnou vestavěnou simulaci reproduktorů, modelovanou podle výše zmíněného simulátoru Torpedo, která ovlivňuje DI a sluchátkový výstup a volitelné uzemnění (Ground Lift switch). K napájení slouží přibalený 12V DC adaptér center negative.

Technické údaje:
Rozměry: 124 x 189 x 50 mm
Hmotnost: 0,75 kg

Všechny produkty od výrobce
Two Notes Le Clean

Two Notes Le Clean

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce