Two Notes Le Crunch

Two Notes Le Crunch

7790 Kč

Perfektní Two Notes Le Crunch se známou značkou Two Notes - tento artikl musíte mít ve slevové akci za 7790 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN207755
Do obchodu

Popis

Two Notes

Vaše možnosti obohacující Two Notes Le Crunch s pečetí kvality Two Notes - tento artikl pořizujte s extra slevou za 7790. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Kytarový předzesilovač

 Řada Le Preamp kanadské značky Two Notes představuje čtyři lampové předzesilovače (Le Clean, Le Crunch, Le Lead, Le Bass) v kompaktních formátech pedálových efektů. Spolu s neméně kompaktním simulátorem kytarových reproboxů Torpedo C.A.B. M nabízí jednoduché řešení, jak si postavit kompletní kytarový rig ve vašem pedalboardu, tj. bez nutnosti tahat těžké reproboxy, zesilovače či komba.

Dvoukanálový kytarový předzesilovač Le Crunch si bere inspiraci ve zvuku klasických bristkých aparátů, které definovaly podobu rock‘ n‘ rollu od pozdních 60. let. Preamp pracuje při interním napětí 200V a pohání jej elektronka Ruby 12AX7AC5 HG. Kanál A nabízí charakteristický čistý zvuk plexi aparátů, B s sebou přináší overdrive klasického rocku v jeho ryzí podobě. Kanály jsou na sobě zcela nezávislé - vlastní ovladače EQ (dvou a třípásmový ekvalizér), hlasitosti a gainu. Fusion mod, který aktivujete sešlápnutím obou spínačů, nabízí simultánní režim obou kanálů, a to jak v paralelním (Cold Fusion), tak i sériovém/kaskádovém (Hot Fusion) zapojení, kdy se zvukem posunete až k modernějšímu rocku s větší porcí gainu, tj. ideální pro vyznění sól.

Preamp nabízí širokou škálu možností zapojení přes konektory Mono (In/Out), Send/Return, Thru, DI XLR, Phones (Jack 3,5 mm TRS), MIDI In/Out. Z pedálu tak můžete vyvést signál do klasické sestavy (koncový zesilovač + box), do zmíněného Torpedo C.A.B. M, mixpultu a PA soustavy, do DAW (součástí koupě je přístup k 16 virtuálním kabinetům z pluginu Wall OF Sound), integrovat externí MIDI zařízení/kontrolery a ovládat 5 základních funkcí (kanál A, kanál B, Cold Fusion, Hot Fusion, Bypass) nebo propojit přes MIDI In/Out více pedálů Le Preamp mezi sebou. Samozřejmostí je zapojení vašich oblíbených krabiček do efektové smyčky nebo možnost tiché hry pro noční sessions díky výstupu do sluchátek.

Předzesilovač dále nabízí volitelnou vestavěnou simulaci reproduktorů, modelovanou podle výše zmíněného simulátoru Torpedo, která ovlivňuje DI a sluchátkový výstup a volitelné uzemnění (Ground Lift switch). K napájení slouží přibalený 12V DC adaptér center negative.

Technické údaje:

Rozměry: 124 x 189 x 50 mm

Hmotnost: 0,75 kg

Všechny produkty od výrobce
Two Notes Le Crunch

Two Notes Le Crunch

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce