Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos

Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos

6290 Kč

V akci je pouze tady Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos co nám dodává Tycoon - toto zboží si můžete koupit s unikátní slevou za 6290 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211498
Do obchodu

Popis

Tycoon

Unikátní Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos od předního výrobce Tycoon - tento produkt máte za pár kliknutí za úžasnou cenu 6290. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Bonga

 Bubny Bongo jsou asi jedny z nejznámějších perkusních nástrojů užívaných v latinsko-americké hudbě. Přestože do povědomí se dostaly díky kubánským hudebním stylům jako son, salsa a changui, jde původně o perkuse pocházející z Afriky. V současnosti jsou tyto bubny používány v širokém spektru hudebních žánrů a často si své místo najdou i v hudbě filmové. Pokud bychom se blíže podívali na konstrukci Bonga, jde vlastně o dva bubínky, které jsou pevně spojené. Jeden z nich je větší, ten se nazývá španělsky hembra a hraje se na něj pravou rukou, pokud jste praváci, menší se jmenuje macho.

Konkrétně tento Master Herritage Series je ručně vyroben z výběrového dřeva, na ozvučné blány je použita prvotřídní kůže. Použité objímky v Deluxe verzi vychází z tradičního tvaru a jsou chromované. Nepřehlédnutelná je však zejména povrchová úprava, která je dílem ruční práce mistrů v továrně Tycoon.

Bongo ze série Tycoon Master Herritage Series jsou bubny, které vás jistě zaujmou kvalitním zpracováním, prvotřídními materiály a hlavně velmi dobrým zvukem se svými tradičními charakteristikami.

Všechny produkty od výrobce
Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos

Tycoon MTBH-BC Master Heritage Series Bongos

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce