UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels) 

UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels) 

7190 Kč

No tak tohle je gól: UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels)  od výrobce UDG - tento hit pořídíte za skvělou cenu 7190 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: HN212633
Do obchodu

Popis

UDG

Prestižní UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels)  od předního výrobce UDG - tento artikl se na vás těší za mimořádně nízkou cenu 7190. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

DJ nábytek

 Firma UDG se specializuje na DJ obaly všeho druhu. Perfektně rozumí potřebám svých zákazníků a kromě toho, že jsou její výrobky velmi praktické a funkční, nezapomínají ani na styl. Produkty firmy si oblíbili třeba Carl Cox, Fatboy Slim nebo Tiësto.

Ultimate Fold Out DJ Table MK2 Plus je originální rozložitelný stůl pro DJ techniku. Díky jednoduché konstrukci je snadno rozložitelný a transportovatelný. Transport usnadňují také kolečka. V rozloženém stavu je k dispozici i odkládací police.

DJ stůl disponuje zaoblenými rohy, dírou na kabeláž s krytem a odpruženými gumovými úchyty. Vysoce odolná konstrukce je vyrobena kombinací 9mm překližky s laminovanou hexagonální povrchovou úpravou a extra širokých hliníkových profilů.

Rorměry (složené): 864 x 914 x 127 mm

Všechny produkty od výrobce
UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels) 

UDG Ultimate Fold Out DJ Table Black MK2 Plus (Wheels) 

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce