UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels)

UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels)

6590 Kč

V akci je pouze tady UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels) značky UDG - toto zboží si můžete zakoupit v sezónní slevě za 6590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212634
Do obchodu

Popis

UDG

Není proč váhat, UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels) s jakostní značkou UDG - tento hit naleznete po slevě za 6590. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

DJ nábytek

 Firma UDG se specializuje na DJ obaly všeho druhu. Perfektně rozumí potřebám svých zákazníků a kromě toho, že jsou její výrobky velmi praktické a funkční, nezapomínají ani na styl. Produkty firmy si oblíbili třeba Carl Cox, Fatboy Slim nebo Tiësto.

Ultimate Fold Out DJ Table MK2 Plus je originální rozložitelný stůl pro DJ techniku. Díky jednoduché konstrukci je snadno rozložitelný a transportovatelný. Transport usnadňují také kolečka. V rozloženém stavu je k dispozici i odkládací police.

DJ stůl disponuje zaoblenými rohy, dírou na kabeláž s krytem a odpruženými gumovými úchyty. Vysoce odolná konstrukce je vyrobena kombinací 9mm překližky s laminovanou hexagonální povrchovou úpravou a extra širokých hliníkových profilů.

Rorměry (složené): 864 x 914 x 127 mm

Všechny produkty od výrobce
UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels)

UDG Ultimate Fold Out DJ Table Silver MK2 Plus (Wheels)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce