UDG Ultimate Laptop Stand

UDG Ultimate Laptop Stand

1050 Kč

V akci je pouze tady UDG Ultimate Laptop Stand značky UDG - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 1050 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208387
Do obchodu

Popis

UDG

Poctivý výrobek, UDG Ultimate Laptop Stand od výrobce UDG - toto zboží si můžete opatřit s neuvěřitelnou slevou za 1050. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neplaťte jinde víc než musíte..

Stojan na notebook

 Firma UDG se specializuje na DJ obaly všeho druhu. Perfektně rozumí potřebám svých zákazníků a kromě toho, že jsou její výrobky velmi praktické a funkční, nezapomínají ani na styl. Produkty firmy si oblíbili třeba Carl Cox, Fatboy Slim nebo Tiësto.

Stojan na laptop je vhodný pro všechny DJ a hudební producenty, kteří potřebují při svojí studiové session nebo live performance maximální přehled o jednotlivých stopách a nastavení svých plug-inů. Stojan je vyroben z lehkého a odolného hliníku, vydrží tedy i náročný transport a nešetrné zacházení.

Všechny produkty od výrobce
UDG Ultimate Laptop Stand

UDG Ultimate Laptop Stand

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce