Ufo 14

Ufo 14" Low Volume Crash

1390 Kč

Výjimečné zboží, Ufo 14" Low Volume Crash originální od labelu Ufo - tento produkt doručujeme po slevě za 1390 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221231
Do obchodu

Popis

Ufo

Ve slevě je Ufo 14" Low Volume Crash kvalitní značky Ufo - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 1390. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Činel crash

 Tyto činely jsou určeny zejména pro použití při zkouškách nebo v prostorech, kde by klasické činely byly příliš hlasité. Jejich konstrukce je navržena tak, aby poskytovaly stejnou zvukovou charakteristiku a pocit ze hry jako při běžných činelech, avšak s výrazně nižší hlasitostí. Vyrobeny jsou z odolného zinku a díky své velice přívětivé ceně potěší zejména začátečníky, ale svými zvukovými vlastnostmi osloví také pokročilejší hráče.

Všechny produkty od výrobce
Ufo 14

Ufo 14" Low Volume Crash

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce