Ufo 20

Ufo 20" Low Volume Crash

2190 Kč

Příjemné pocity navazující Ufo 20" Low Volume Crash s pečetí kvality Ufo - tento produkt obchodujeme s výjimečnou slevou za 2190 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221234
Do obchodu

Popis

Ufo

Trhem osvědčený produkt, Ufo 20" Low Volume Crash od oblíbené společnosti Ufo - tento hit můžete pořídit při právě probíhající akci za 2190. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Činel ride

 Tyto činely jsou určeny zejména pro použití při zkouškách nebo v prostorech, kde by klasické činely byly příliš hlasité. Jejich konstrukce je navržena tak, aby poskytovaly stejnou zvukovou charakteristiku a pocit ze hry jako při běžných činelech, avšak s výrazně nižší hlasitostí. Vyrobeny jsou z odolného zinku a díky své velice přívětivé ceně potěší zejména začátečníky, ale svými zvukovými vlastnostmi osloví také pokročilejší hráče.

Všechny produkty od výrobce
Ufo 20

Ufo 20" Low Volume Crash

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce