Universal Audio Apollo Solo

Universal Audio Apollo Solo

12990 Kč

Dnes je tady pro vás Universal Audio Apollo Solo od kvalitního výrobce Universal Audio - tento hit seženete s VIP slevou pro každého za 12990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220498
Do obchodu

Popis

Universal Audio

Příjemné pocity navazující Universal Audio Apollo Solo s proslulou značkou Universal Audio - tento produkt máte po jednoduché objednávce při časově omezené akci za 12990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Thunderbolt zvuková karta

 Apollo Solo je zvukové rozhraní pro stolní a mobilní nahrávání zvuku založené na Thunderboltu 3 pro Mac a Windows. S nákupem obdržíte 14 plug-inů UAD-2 a profesionální DAW LUNA Recording System zdarma.

Nahrávejte a mixujte ve špičkové kvalitě 24bit/192kHz

Apollo SOLO použivá špičkové převodníky a preampy, digitálně řízený výstup pro poslechové monitory poskytuje plné rozlišení a plynulou změnu hlasitosti, což zajišťuje dokonalé vyvážení hlasitostí obou kanálů při všech úrovních poslechu.

LUNA Recording System

Záznamový systém Luna nabízí zrychlený “Accelerated Realtime” monitoring, interní sumaci založenou na přesné emulaci legendárních konzolí NEVE, emulaci magnetofonového multitrack pásu a nové virtuální nástroje z kolekce LUNA Instruments od značek jako Universal Audio, Moog Music, Spitfire Audio a dalších. LUNA transformuje zvukové rozhraní Apollo na nejinspirativnější a plně integrovaný záznamový systém na trhu. Ke stažení je zdarma pro majitele audio rozhraní Apollo a Arrow vybavené konektorem Thunderbolt (pouze Mac). Záznamový systém Luna je přímou konkurencí DAW standardům (jakými jsou např. ProTools, Cubase, LogicPro a další) a nabízí stejně pokročilé editační funkce.

Kompletní studio s analogovým zvukem plug-inů UAD na vašem stole

Apollo SOLO vám umožní nahrávat a mixovat s kompletní škálou legendárních emulačních plug-inů známých z platformy UAD-2. Používejte pro svou práci špičkové emulace zařízení značek Ampex, Lexicon, Neve, Moog, Roland, SSL, Studer a dalších. Apollo Twin vám poskytne autentický a příjemný analogový zvuk díky integrované techologii UAD-2. V základní výbavě obdržíte balík plug-inů "Realtime Analog Classics", obsahující kompresory, EQ, reverb, kytarovou amp simulaci a simulaci mikrofonních preampů. Dále můžete vybírat z široké palety plug-inů na UA online shopu.

Nahrávejte a efektujte přes špičkové mikrofonní preampy s technologií Unison™

Unison technologie umožňuje, aby mikrofonní preampy pomocí emulačních procesů získaly zvukový charakter legendárních analogových solid-state a lampových preampů, včetně parametrů a vlastností jako je impedance, gain, "sweet spots" a dalších chrakteristických znaků originálních obvodů. Unison Vám umožní nahrávat přes skvěle znějící emulaci legendárního 610-B preampu v základní výbavě, ale i dalších plug-inů z UA Online obchodu.

Vysokorychlostní připojení Thunderbolt 3

Thunderbolt 3 nabízí vysokorychlostní připojení a špičkové ovladače s nízkou latencí pro všechny počítače PC/MAC s Thunderbolt 3 rozhraním. Apollo SOLO je kompatibilní se všemi běžně používaným DAW aplikacemi v systému PC/OSX - Pro Tools, Logic, Garage Band, Studio One, Cubase, Nuendo, Ableton Live a dalšími. Apollo SOLO má 2 vstupní a 4 výstupní kanály (linka + sluchátka) a přehledné ovládání LF filtru, fantomu +48V, PAD a otáčení fáze. To vše v ergonomickém desktopovém provedení.

Všechny produkty od výrobce
Universal Audio Apollo Solo

Universal Audio Apollo Solo

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce