VanLaar B1 Glossy

VanLaar B1 Glossy, Raw brass

81990 Kč

Trhem osvědčený produkt, VanLaar B1 Glossy, Raw brass od známého výrobce VanLaar - tento artikl je tady pro vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 82490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207795
Do obchodu

Popis

VanLaar

Diskontní VanLaar B1 Glossy, Raw brass od originálního výrobce VanLaar - tento produkt objednáte v perfektní akci za 82490. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Křídlovka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Křídlovka B1 nabízí vřelý kompaktní zvuk menšího, ručně tepaného, ozvučníku z jednoho dílu žluté mosazi. Vyniká snadnou intonací a flexibilitou v rámci tvorby tónu. Nástroj zdobí finiš v podobě leštěné nelakované mosazi.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar B1 Glossy

VanLaar B1 Glossy, Raw brass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce