VanLaar B4 Glossy

VanLaar B4 Glossy, Raw brass

78990 Kč

Není proč váhat, VanLaar B4 Glossy, Raw brass s pečetí kvality VanLaar - tento hit seženete v úžasné akci za 79990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207796
Do obchodu

Popis

VanLaar

Spokojenost přinášející VanLaar B4 Glossy, Raw brass od firmy VanLaar - toto zboží si můžete zakoupit extra výhodně za 79990. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Bb Trubka B4 vychází z konceptu trumpet Bach Mount Vernon. Jedná se o spolehlivý nástroj, jehož služby oceníte v libovolném hudebním žánru. Základem bohatého zvuku trubky je standardní jednodílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi. Nástroj zdobí finiš v podobě leštěné nelakované mosazi.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar B4 Glossy

VanLaar B4 Glossy, Raw brass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce