VanLaar B4 Silver

VanLaar B4 Silver

85990 Kč

Perfektní VanLaar B4 Silver od firmy VanLaar - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 86990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207770
Do obchodu

Popis

VanLaar

Právě je za dobrou cenu VanLaar B4 Silver od kvalitního výrobce VanLaar - tento artikl musíte mít v husté akci za 86990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Bb Trubka B4 vychází z konceptu trumpet Bach Mount Vernon. Jedná se o spolehlivý nástroj, jehož služby oceníte v libovolném hudebním žánru. Základem bohatého zvuku trubky je standardní jednodílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi. Nástroj zdobí finiš v podobě postříbření.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar B4 Silver

VanLaar B4 Silver

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce