VanLaar BR1 Silver

VanLaar BR1 Silver

89990 Kč

Kvalitní VanLaar BR1 Silver od firmy VanLaar - tento hit získáte v bombastické akci za 89990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207771
Do obchodu

Popis

VanLaar

Váš oblíbený produkt, VanLaar BR1 Silver se známou značkou VanLaar - tento artikl je v tuhle chvíli v úžasné akci za 89990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Bb Trubka BR1 poskytuje trumpetistům okamžitý čistý nástup tónu a soustředěný zvuk při libovolné hlasitosti. Jedná se o nástroj vhodný pro hráče klasické hudby i moderních stylů s konzistentní odezvou ve všech registrech. Základem špičkového zvuku je standardní jednodílný ručně tepaný ozvučník z mosazi. Nástroj zdobí finiš v podobě postříbření.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar BR1 Silver

VanLaar BR1 Silver

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce