VanLaar BR2 Silver

VanLaar BR2 Silver

89990 Kč

Jasný hit, VanLaar BR2 Silver od top výrobce VanLaar - tento produkt obchodujeme v husté akci za 89990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207793
Do obchodu

Popis

VanLaar

Nejprodávanější VanLaar BR2 Silver od kvalitní značky VanLaar - tento produkt nabízíme po slevě za 89990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování..

Křídlovka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Křídlovka BR2 nabízí vřelý transparentní zvuk ve všech registrech. Zaoblený design zohledňující odpor vzduchu poskytuje nástroji zcela nový feel. Základem špičkového zvuku nástroje je jednodílný ručně tepaný ozvučník ze zlatomosazi. Nástroj zdobí finiš v podobě postříbření.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar BR2 Silver

VanLaar BR2 Silver

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce