VanLaar C4 Silver

VanLaar C4 Silver

102990 Kč

Vaše možnosti obohacující VanLaar C4 Silver od populárního výrobce VanLaar - tento artikl nakupujte za úžasnou cenu 100490 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207775
Do obchodu

Popis

VanLaar

Top produkt, VanLaar C4 Silver co bereme od značky VanLaar - tento hit získáte s VIP slevou pro každého za 100490. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Udělejte si radost..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

C trubka C4 je charakteristická jasným plným tónem v celém registru. Perfektní ladění a skvělý ozev nástroje poskytují trumpetistům pohodlí a jistotu i při hře těch nejnáročnějších pasáží. Základem špičkového zvuku nástroje je jednodílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi. Nástroj zdobí povrchová úprava v podobě postříbření.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar C4 Silver

VanLaar C4 Silver

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce