VanLaar Chuck Findley - Brushed

VanLaar Chuck Findley - Brushed, Gold-plated

120990 Kč

Udělejte si radost: VanLaar Chuck Findley - Brushed, Gold-plated co bereme od značky VanLaar - tento produkt doručujeme za výhodnou cenu 121490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207774
Do obchodu

Popis

VanLaar

No tak tohle je gól: VanLaar Chuck Findley - Brushed, Gold-plated od originálního výrobce VanLaar - tento hit naleznete po slevě za 121490. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Bb trubka Chuck Findley je signature modelem již v názvu jmenovaného amerického sesssion muzikanta (trumpetisty, ale též hráče na křídlovku a trombon) známého spoluprací s bezpočtem slavných hudebních těles hudebníků (B. B. King, Toto, Miles Davis, Steely Dan, Al Jarreau a další). Sám o trubce prohlásil: „Můj signature model trubky značky VanLaar nabízí perfektní odpor, který potřebuji pro hru v big bandu, ale též vřelost nezbytnou pro koncertování s menšími uskupeními a sólovou hru, když přijde nabídka na film“. Základem špičkového zvuku nástroje je jednodílný ručně tepaný ozvučník ze žluté mosazi. Nástroj zdobí povrchová úprava v podobě kartáčované pozlacené mosazi.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar Chuck Findley - Brushed

VanLaar Chuck Findley - Brushed, Gold-plated

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce