VanLaar Oiram II Raw Brass

VanLaar Oiram II Raw Brass

97990 Kč

Neodoláte: VanLaar Oiram II Raw Brass od známé značky VanLaar - tento hit naleznete za skvělou cenu 97990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207772
Do obchodu

Popis

VanLaar

Jasný hit, VanLaar Oiram II Raw Brass od známé značky VanLaar - tento hit můžete sehnat s neuvěřitelnou slevou za 97990. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Trubka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Modely Oiram navrhl uznávaný belgický architekt a vášnivý hráč na křídlovku Mario Garzaniti. Díky vyváženému rozložení hmotnosti je hra na tyto nástroje opravdovým požitkem. Zároveň se jedná o všestranné dechy s široku paletou tónových odstínů od temnějších vřelých po jasné a čisté, takže jejich služby oceníte v dechovém orchestru, v jazzu a dalších žánrech.

Bb trubka Oiram II má velmi široké zvukové spektrum a skvělou projekci. Základem špičkového zvuku nástroje je jednodílný ručně tepaný mosazný ozvučník. Nástroj zdobí finiš v podobě leštěné nelakované mosazi.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar Oiram II Raw Brass

VanLaar Oiram II Raw Brass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce