VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated

VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated

136990 Kč

Tohle si zamilujete: VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated s jakostní značkou VanLaar - tento artikl pořizujte s VIP slevou pro každého za 131990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207794
Do obchodu

Popis

VanLaar

V akci je pouze tady VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated od oblíbené společnosti VanLaar - tento hit můžete pořídit za úžasnou cenu 131990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Křídlovka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Modely Oiram navrhl uznávaný belgický architekt a vášnivý hráč na křídlovku Mario Garzaniti. Díky vyváženému rozložení hmotnosti je hra na tyto nástroje opravdovým požitkem. Zároveň se jedná o všestranné dechy s široku paletou tónových odstínů od temnějších vřelých po jasné a čisté, takže jejich služby oceníte v dechovém orchestru, v jazzu a dalších žánrech.

Křídlovka Oiram Sandoval je signature modelem trumpetisty světové extratřídy Arturo Sandovala. Tento všestranný nástroj disponuje větším ozvučníkem, který poskytuje nástroji temnější vřelý zvuk. Jednodílný ručně tepaný ozvučník je zhotoven ze žluté mosazi. Křídlovku zdobí povrchová úprava v podobě pozlacení.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated

VanLaar Oiram Sandoval - Gold-plated

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce