VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass

VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass

97990 Kč

No tak tohle je gól: VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass od společnosti VanLaar - tento artikl se na vás těší v bombastické akci za 97990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212969
Do obchodu

Popis

VanLaar

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass od známého výrobce VanLaar - tento artikl je v tuhle chvíli za bombastickou cenu 97990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Křídlovka

 Trubky, křídlovky a kornety nizozemské značky VanLaar patří k vůbec tomu nejlepšímu, co lze na současném trhu s žesťovými nástroji sehnat. Jedná se o ručně zhotovené nástroje, při jejichž výrobě se pojí tradiční řemeslné postupy s těmi nejmodernějšími technologiemi. Každý jednotlivý výrobek prochází před opuštěním dílen v Holandsku sérií testů tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy kvality. Není divu, že trubky, křídlovky a kornety značky VanLaar patří k vyhledávaným nástrojům mezi hráči předních světových orchestrů i mezi sólisty světové extratřídy (Arturo Sandoval, Ibrahim Maalouf, Enrico Rava a další).

Modely Oiram navrhl uznávaný belgický architekt a vášnivý hráč na křídlovku Mario Garzaniti. Díky vyváženému rozložení hmotnosti je hra na tyto nástroje opravdovým požitkem. Zároveň se jedná o všestranné dechy s široku paletou tónových odstínů od temnějších vřelých po jasné a čisté, takže jejich služby oceníte v dechovém orchestru, v jazzu a dalších žánrech.

Křídlovka Oiram Sandoval je signature modelem trumpetisty světové extratřídy Arturo Sandovala. Tento všestranný nástroj disponuje větším ozvučníkem, který poskytuje nástroji temnější vřelý zvuk. Jednodílný ručně tepaný ozvučník je zhotoven ze žluté mosazi. Křídlovku je v leštěné nelakované povrchové úpravě.

Všechny produkty od výrobce
VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass

VanLaar Oiram Sandoval - Raw brass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce