Vic Firth 5A 4 Pack

Vic Firth 5A 4 Pack

870 Kč

Příjemné pocity navazující Vic Firth 5A 4 Pack od oblíbené značky Vic Firth - tento produkt prodáváme v akci za 870 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206207
Do obchodu

Popis

Vic Firth

Exkluzivní Vic Firth 5A 4 Pack od oblíbené značky Vic Firth - toto zboží si můžete nechat doručit za hustou cenu 870. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Zvýhodněný set hickorových paliček

 Hikorové paličky ze série American Classic kombinují tradiční přístup s pojetím firmy Vic Firth. Jsou vyrobeny tak, aby nabízely plný tón, skvělý feeling a ideální kontrolu nad zvukem. Díky vlastnostem hikoru jsou málo ohebné, skvěle absorbují energii při úderech a nabízí tak skutečně dlouhou životnost.

Modely s dřevěnými špičkami mají konec tvarovaný tak, aby z činelů získaly ten nejlepší možný zvuk. Nylonové špičky mají stejný tvar, ale nabízí jasnější zvuk, delší životnost a větší šetrnost k blanám. V této výhodné sadě naleznete čtyři páry paliček.

Všechny produkty od výrobce
Vic Firth 5A 4 Pack

Vic Firth 5A 4 Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce