Vic Firth 5B 4 Pack

Vic Firth 5B 4 Pack

870 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Vic Firth 5B 4 Pack od známé značky Vic Firth - tento artikl objednávejte v perfektní akci za 870 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206208
Do obchodu

Popis

Vic Firth

Nabídka pro vás: Vic Firth 5B 4 Pack od kvalitního výrobce Vic Firth - tento produkt posíláme v bombastické akci za 870. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Zvýhodněný set hickorových paliček

 Hikorové paličky ze série American Classic kombinují tradiční přístup s pojetím firmy Vic Firth. Jsou vyrobeny tak, aby nabízely plný tón, skvělý feeling a ideální kontrolu nad zvukem. Díky vlastnostem hikoru jsou málo ohebné, skvěle absorbují energii při úderech a nabízí tak skutečně dlouhou životnost.

Modely s dřevěnými špičkami mají konec tvarovaný tak, aby z činelů získaly ten nejlepší možný zvuk. Nylonové špičky mají stejný tvar, ale nabízí jasnější zvuk, delší životnost a větší šetrnost k blanám. V této výhodné sadě naleznete čtyři páry paliček.

Všechny produkty od výrobce
Vic Firth 5B 4 Pack

Vic Firth 5B 4 Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce