Vic Firth 7A 4 Pack

Vic Firth 7A 4 Pack

870 Kč

Tradiční bestseller, Vic Firth 7A 4 Pack značky Vic Firth - tento artikl nakupujte za skvělou cenu 870 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207232
Do obchodu

Popis

Vic Firth

No a tohle chcete: Vic Firth 7A 4 Pack se známou značkou Vic Firth - toto zboží si můžete nechat poslat při časově omezené akci za 870. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Zvýhodněný set hickorových paliček

 Hikorové paličky ze série American Classic kombinují tradiční přístup s pojetím firmy Vic Firth. Jsou vyrobeny tak, aby nabízely plný tón, skvělý feeling a ideální kontrolu nad zvukem. Díky vlastnostem hikoru jsou málo ohebné, skvěle absorbují energii při úderech a nabízí tak skutečně dlouhou životnost.

Modely s dřevěnými špičkami mají konec tvarovaný tak, aby z činelů získaly ten nejlepší možný zvuk. Nylonové špičky mají stejný tvar, ale nabízí jasnější zvuk, delší životnost a větší šetrnost k blanám. V této výhodné sadě naleznete čtyři páry paliček.

Všechny produkty od výrobce
Vic Firth 7A 4 Pack

Vic Firth 7A 4 Pack

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce