Vlček Basses Fineso 4

Vlček Basses Fineso 4

49990 Kč

Neodoláte: Vlček Basses Fineso 4 s pečetí kvality Vlček Basses - tento hit můžete sehnat v sezónní slevě za 49990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220186
Do obchodu

Popis

Vlček Basses

Špičkové zboží, Vlček Basses Fineso 4 kvalitní značky Vlček Basses - tento artikl pořizujte za úžasnou cenu 49990. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Elektrická baskytara

 Tento precizně zpracovaný nástroj pochází z dílny českého stavitele baskytar Miroslava Vlčka. Použití výběrového dřeva a vlastní výroba elektroniky, snímačů a hardwaru (kromě ladících mechanik) mu dává absolutní kontrolu při tvorbě výsledného charakteru zvuku. Nástroje jsou originálně tvarované za účelem maximálního pohodlí, ale také funkčnosti.

Nástroj mám javorový tone block, na který jsou přilepena křídla z afrického mahagonu. Design dotváří jasanový top. Krk je slepen z javoru a amerického ořechu. Hmatník je javorový. Díky kombinaci těchto dřev má baskytara poměrně dost vyšších harmonických frekvencí. Má rychlou odezvu na hru slapem nebo trsátkem. Pří hraní delších not se projeví charakter mahagonu, kdy do tónu přidá basový témbr.

Konkrétnost tónu také podporuje mosazný nultý pražec a masivní ocelová kobylka.

Snímače vlastní výroby Single JB Alnico V jsou zasazené v dřevěných pouzdrech, k ovládání poslouží dva potenciometry na hlasitost a jeden pro tónovou clonu.

Všechny produkty od výrobce
Vlček Basses Fineso 4

Vlček Basses Fineso 4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce