Vox AC15CH-WB

Vox AC15CH-WB

15590 Kč

Příjemné pocity navazující Vox AC15CH-WB s trendy značkou Vox - toto zboží si můžete zakoupit za mimořádně nízkou cenu 15590 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170674
Do obchodu

Popis

Vox

Hit poslední doby, Vox AC15CH-WB od originálního výrobce Vox - tento produkt posíláme v akci za 15590. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Kytarový lampový zesilovač

 Limitovaná edice řady Vox AC vychází z barevných modelů uvedených na trh v 60. letech minulého století. Nabízí elegantní sněhobílý potah White Bronco doplněný ochrannou síťkou s klasickým vintage designem Diamond.

Od roku 1958, kdy byl na trh uveden první AC15 a jeho výkonnější verze AC30, se zvuk těchto celolampových zařízení stal vskutku legendárním a v podstatě i poznávacím znamením aparátů Vox. O jejich kvalitách svědčí i dlouhý seznam světoznámých hudebníků a kapel jako jsou například: kapela The Shadows, na jejíž požadavek se začaly AC vyvíjet, The Beatles, Keith Richards a Brian Jones z The Rolling Stones, Pete Townshend (The Who), The Stooges, Status Quo, Ritchie Blackmore (Deep Purple), Rory Gallagher, Jeff Beck, Jimmy Page (Led Zeppelin), John Scofield, Brian May (Queen), The Edge (U2), Queens of the Stone Age, R.E.M., Radiohead, Oasis, Foo Fighters, a další…

Dvoukanálový zesilovač Vox AC15CH je osazen dvěma elektronkami 12AX7 v předzesilovači a výkon 15 wattů dodávají dvě lampy typu EL84. Hlava má zabudovaný nový „Reactive Attenuator“. Tento utlumovač zaručuje, že i při nižší hlasitosti si zesilovač zachovává stejně kvalitní barvu tónu jako při vyšších výkonech.

Na horním ovládacím panelu nalezneme hlasitost a Tone Cut pro nastavení celkové charakteristiky zvuku, ovladače Tremola Depth a Speed čili rozsah upraveného signálu a rychlost amplitudy a dále knob Level pro nastavení pružinového reverbu. Efekty se dají zapínat či vypínat pomocí footswitche VFS2A. Sekce kanálu Top Boost se skládá z ovladačů Bass, Treble a Volume. Poslední potenciometr na panelu ovládá hlasitost čistého kanálu. Na zadní straně naleznete dva výstupní jacky pro připojení externích reproboxů s přepínačem mezi 8 Ohmy a 16 Ohmy a vstup pro footswitch.

• Rozměry: 610 x 266 x 284 mm
• Hmotnost: 15,3 Kg

Všechny produkty od výrobce
Vox AC15CH-WB

Vox AC15CH-WB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce