Warchal Amber 700 Set Vln

Warchal Amber 700 Set Vln

1680 Kč

Kvalitní Warchal Amber 700 Set Vln od oblíbené společnosti Warchal - tento artikl nakupujte při právě probíhající akci za 1680 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN207064
Do obchodu

Popis

Warchal

Dnes jsme vybrali: Warchal Amber 700 Set Vln značky Warchal - tento hit získáte po zlevnění za 1680. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Udělejte si radost..

Houslové struny

 Moderní sada syntetických strun vyvinutá houslistou Bohdanem Warchalem ml. Struny mají krásný a měkký zvuk, jehož sytost a intenzivní probarvení mají velmi dlouhé trvání. Mnoho profesionálních hráčů se shodlo na názoru, že struny Amber si velmi dlouho drží svoji kvalitu i při intenzivním hraní. Při výrobě byl použit nový materiál jádra W-Core, který se chce svým charakterem maximálně přiblížit klasickým střevovým materiálům. Součástí sady je kovová struna E, která má jedinečný design se spirálkou eliminující pískání svou elasticitou. Sada se velmi dobře doplňuje kovovou strunou A Avantgarde také se spirálkou, která je k dispozici ve 2 provedeních, se smyčkou nebo s kuličkou.

Všechny produkty od výrobce
Warchal Amber 700 Set Vln

Warchal Amber 700 Set Vln

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce