Warchal Amber 710 Set Vla

Warchal Amber 710 Set Vla

2030 Kč

Poctivý výrobek, Warchal Amber 710 Set Vla od předního výrobce Warchal - tento produkt prodáváme po zlevnění za 2390 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN207074
Do obchodu

Popis

Warchal

Spokojenost přinášející Warchal Amber 710 Set Vla od Warchal - tento hit získáte s extra slevou za 2390. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Violové struny

 Moderní syntetické struny vyvinuté houslistou Bohdanem Warchalem ml. Struny mají krásný a měkký zvuk, jehož sytost a intenzivní probarvení mají velmi dlouhé trvání. Mnoho profesionálních hráčů se shodlo na názoru, že struny Amber si velmi dlouho drží svoji kvalitu i při intenzivním hraní. Při výrobě byl použit nový materiál jádra W-Core, který se chce svým charakterem maximálně přiblížit klasickým střevovým materiálům.

Struna A je dodávána ve dvou variantách, s ocelovým a syntetickým jádrem, proto je využití strun velmi flexibilní a vše tak můžete přizpůsobit vašemu stylu hry.

Všechny produkty od výrobce
Warchal Amber 710 Set Vla

Warchal Amber 710 Set Vla

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce