Warchal Amber 720 Set Vcl

Warchal Amber 720 Set Vcl

4250 Kč

Hit poslední doby, Warchal Amber 720 Set Vcl značky Warchal - toto zboží si můžete opatřit v husté akci za 5000 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN207084
Do obchodu

Popis

Warchal

Prvotřídní Warchal Amber 720 Set Vcl značky Warchal - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 5000. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Violoncellové struny

 Sada kvalitních strun pro violoncello vám přináší velmi hlasitý a kultivovaný zvuk plný konkrétních basů a jasných středů či krystalických výšek. Struny posunou zvuk vašeho nástroje o několik levelu výš, tedy kromě cvičení jsou vhodné i na koncertní činnost. Struna A je dodávána ve dvou variantách, s ocelovým a syntetickým jádrem, proto je využití strun velmi flexibilní a vše tak můžete přizpůsobit vašemu stylu hraní.

Všechny produkty od výrobce
Warchal Amber 720 Set Vcl

Warchal Amber 720 Set Vcl

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce