Warm Audio Foxy Tone Box

Warm Audio Foxy Tone Box

4490 Kč

V akci je pouze tady Warm Audio Foxy Tone Box s proslulou značkou Warm Audio - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 4490 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221123
Do obchodu

Popis

Warm Audio

Výjimečné zboží, Warm Audio Foxy Tone Box s proslulou značkou Warm Audio - tento hit můžete pořídit v úžasné akci za 4490. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Udělejte si radost..

Kytarový efekt

 V podobě pedálového efektu Foxy Tone Box americké značky Warm Audio povstal z popela slavný, a mezi sběrateli a muzikanty velmi ceněný, fuzz/oktavér Fox Tone Machine z roku 1971 používaný řadou slavných umělců od 70. let až po současnost (Peter Frampton, Billy Gibbons, Adrian Belew, Nine Inch Nails, Beck). Nabízí krásně velký plný a vřelý zvuk fuzz efektu s charakteristickým zkreslením a přepínatelný oktavér (harmonii ve vyšší oktávě). Krabička tak potěší milovníky rvavého zvuku dirty rock & rollu, psychedelického rocku i „hendrixovského“ zvuku.

Jedná se o velmi přesnou reinkarnaci originálu s kompletně analogovými obvody a prémiovými komponenty včetně NOS (new old stock) 2N3565 Fairchild tranzistoru použitého v obvodu originálu, germaniových diod 1N34A a uhlíkových rezistorů. Design originálu kopíruje i sametový potah šasi a ovladače Volume, Sustain, Fuzz (Mellow/Brite) a přepínač, kterým aktivujete oktavér. Pedál je zapojen jako true bypass. K napájení slouží přibalený 9V adaptér nebo 9V baterie.

Všechny produkty od výrobce
Warm Audio Foxy Tone Box

Warm Audio Foxy Tone Box

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce