Warm Audio TB12 Tone Beast Black

Warm Audio TB12 Tone Beast Black

17590 Kč

Perfektní Warm Audio TB12 Tone Beast Black s jakostní značkou Warm Audio - toto zboží si můžete nechat dodat ve výhodné akci za 17590 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221326
Do obchodu

Popis

Warm Audio

Radost přinášející Warm Audio TB12 Tone Beast Black se známou značkou Warm Audio - tento hit seženete extra levně za 17590. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Mikrofonní předzesilovač

 Tone Beast je mikrofonní předzesilovač, který miluje dostatek Gainu. Pak velice příjemně obohacuje vstupní signál. Dva operační zesilovače a dva různé výstupní transformátory se ze začátku nejeví příliš rozdílné, ale jakmile přidáváte Gain až k harmonickému zkreslení, vynikne charakteristický zvuk každého z nich. Navíc, Tone Beast dovoluje výměnu operačních zesilovačů za jiné pomocí jednoduché vestavby do přístroje. Nejlepší zvuk z něj dostanete těsně u saturačního bodu. Nastavení výstupní úrovně umožňuje signál zkrotit podle potřeby a dává tak uživateli pohodlnou kontrolu.

Operační zesilovače x731 (Melcor 1731) a x18 (Dean Jensen 918) saturují mírně rozdílně. 1731 saturuje dříve a má silnější zabarvení zvuku, 918 je potom téměř lineární a saturuje později s menší mírou zabarvení. Výstupní transformátor s železným jádrem přibarvuje zvuk znatelněji než transformátor s klasickým železoniklovým jádrem.

Zesilovač je velmi univerzální, můžete jej zesilovat až do zkreslení, které zní např. velice příjemně na kytaru, baskytaru a další nástroje mající rády hodně nabuzený zvuk.

Nezapomínejte, že malá změna tu a tam často znamená veliké rozdíly ve výsledném mixu, ale na první poslech nemusí být jasně zřetelná. Rozdíly v obou operačních zesilovačích a výstupních transformátorech TB12 jsou drobné, ale při saturaci začínají vynikat a mohou zásadně ovlivnit zvuk výsledného mixu. Jak domácí, tak i profesionální studia najdou v TB12 extrémně silného pomocníka a plně profesionální zařízení, které obohatí zvuk tak, že lahodí uchu posluchače.

Pokud patříte k neúnavným zvukovým experimentátorům, budete tento preamp opravdu milovat.

Všechny produkty od výrobce
Warm Audio TB12 Tone Beast Black

Warm Audio TB12 Tone Beast Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce