Yamaha DXS15XLF-D

Yamaha DXS15XLF-D

41790 Kč

Tradiční bestseller, Yamaha DXS15XLF-D od známé značky Yamaha - toto zboží si můžete nechat poslat za úžasnou cenu 43390 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN195048
Do obchodu

Popis

Yamaha

Vaše možnosti obohacující Yamaha DXS15XLF-D od Yamaha - tento artikl se na vás těší levně za 43390. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Aktivní subwoofer

 Aktivní subwoofer vhodný pro sérii reproduktorů Yamaha DZR. Subwoofer má DSP, zesilovač třídy D a bassreflex. Modely s označením D lze integrovat do digitálních systémů Dante. Na zadním panelu se pro Dante nachází dvojice vstupů a výstupů, které jsou navíc díky SRC (Sample Rate Conversion) kompatibilní i s přístroji běžícími na vzorkovací frekvenci 48 kHz. Série aktivních monitorů a subwooferů Yamaha DZR a DXS XLF nabízí moderní řešení pro profesionální ozvučení.

Díky pokročilému FIR-X ladění reagují tyto reproboxy přesně i na ty nejmenší detaily ve frekvenčním spektru a spolu s přesně vyladěným EQ poskytují vynikající reprodukci audio signálu. Samozřejmostí je výkonné DSP s rozlišením 96 kHz a velmi nízká latence.DSP procesor se snadno ovládá pomocí LCD displeje, ať už chcete nastavit některý z presetů, ekvalizaci, směrování signálu nebo kompenzaci jeho zpoždění.Na výsledném zvuku se také výrazně podílí multipásmový kompresor D-Contour, který zvuk dynamicky rovná hned v několika frekvenčních pásmech. K dispozici jsou dva presety. FOH/MAIN se zvýrazněnými basy je vhodný jako výstup pro publikum, MONITOR je pak vyladěn pro potřeby odposlechu.

Po registraci produktu na webových stránkách Yamahy získáte rozšířenou záruku 2 + 5 let (DZR, DSR, DXR, DXS-XLF, DXS). U modelové řady DBR platí záruka 2 + 2 roky.

Všechny produkty od výrobce
Yamaha DXS15XLF-D

Yamaha DXS15XLF-D

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce